baner


Sprzedaż sadzonek odmian przerobowych rozpoczynamy wiosną w marcu a wysyłkę po 15 kwietnia po zakończeniu prac związanych z produkcją nowych sadzonek. Do tego czasu sadzonki zabezpieczone woskiem i środkiem grzybobójczym przechowywane są w chłodni.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia proszę składać za pośrednictwem poczty e-mail (adres na stronie kontakt). Każde zamówienie jest przeze mnie potwierdzane. Przy zamówieniach powyżej 250 szt, złożonych przed 15 marca wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 35% wartości. Zaliczka powinna być wpłacona w ciągu 10 dni od otrzymania potwierdzenia zamówienia. Brak wpłaty zaliczki oznacza rezygnację z zakupu sadzonek. Przy mniejszych zamówieniach wymagana jest wpłata całej kwoty do dnia 15 marca. Zamówienia będą realizowane w kolejności dokonania wpłat.

WYSYŁKA

Odpowiednio zabezpieczone i zapakowane sadzonki wysyłam korzystając z usług Poczty Polskiej i firm kurierskich. Wybór zależy od klienta. Ponieważ sadzonki powinny jak najszybciej dostarczone dlatego korzystam z przesyłek priorytetowych.

Nie realizuję przesyłek za pobraniem.

Koszt paczki priorytetowej (Poczta Polska) to 0d 15 - 46zł (w zależności od wagi paczki) - czas realizacji 2-3 dni

Koszt przesyłki firmą spedycyjną to 15zł -  18zł  w zależności od wagi (10-30kg) czas realizacji 1-2 dni

Zamówienia powyżej 500 szt. wysyłam na własny koszt.

Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Chętnie udzielę wszelkich informacji dotyczących sadzonek, sadzenia i uprawy. Sadzonki są oznakowane etykietami z nazwą odmiany i typem podkładki na jakiej została zaszczepiona. Do wiązki 25 szt. dołączony jest paszport wystawiony przez PIORiN. Rachunek wystawiam na życzenie. Wszystkie moje sadzonki są materiałem kwalifikowanym i jako taki jest honorowany przy ubieganiu się o fundusze strukturalne z Unii Europejskiej.

UWAGA!! Końcowa cena sadzonek odmian przerobowych zależy od ilości zamówionych sztuk!!